27. O.ZS.V.

„Dicsérem az Istennek nevét énekkel, és magasztalom hálaadással.”

Zsolt 69,31

Örömmel adjuk hírül, hogy a budapesti Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda szervezésében immáron

27. alkalommal kerül megrendezésre

az Országos Református Zsoltáréneklő Verseny.

Szeretnénk hírül adni programjainkat és a verseny lebonyolításával kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat:

A verseny időpontja: 2022. december 02. péntek

Programjaink:

8:00-9.00           Érkezők fogadása, regisztráció az iskolában.       (Budapest, XIX. ker. Kisviola u. 44.)

8:15-9:10           Reggeli az iskola ebédlőjében.

9:00                   A versenyzőkkel és a kísérőkkel átvonulás a templomba.      (1196 Jáhn F.u.107.)

9:15                   Közös éneklés. (dr Kerkovits Krisztián Andrásné, Zsuzsanna néni énektanár vezetésével)

9:30                   Áhítat. (reménységeink szerint főtiszteletű Balog Zoltán püspök úr fogja tartani)

9:50                   Vendégeink köszöntése. (Nagy Gábor, intézményünk igazgatója)

10:15-től            Az egyéni és csoportos verseny lebonyolítása az iskolában és a

templomban.

11.30-tól             „Ki tud több zsoltárt?” verseny lebonyolítása.

11:30-tól            Ebéd folyamatosan az iskola ebédlőjében.

11:15-től            Kézműves foglalkozások és játékos testmozgás a már szerepelt gyermekek számára.

13:30                  Meglepetés műsor a templomban.

13:45                  Eredményhirdetés a templomban.

Kb. 15:30           Búcsúztatás, áldásvétel, uzsonna kiosztása.

Nagyon nagy szeretettel várjuk a versenyzőket!

Felkészülésükre Isten áldását kérjük!

"a szervezők"

Dokumentumok